Inwentaryzacje budowlane

Pomiary mojego lokalu - jak się to odbywa?

Współczesne technologie pozwalają na znaczne przyspieszenie wielu czynności. Dzięki wykorzystaniu profesjonalnych dalmierzy laserowych pomiar jednego lokalu mieszkalnego trwa od 15 do 30 minut w zależności od jego wielkości oraz zakresu (np. czy konieczna jest inwentaryzacja instalacji wewnętrznych). Pomiary są wykonywane zazwyczaj przez dwóch pracowników. Nie ma konieczności przestawiania mebli. Co najmniej jeden z pracowników powinien dysponować oryginalnym identyfikatorem oraz upoważnieniem , umożliwiającym identyfikację pracowników firmy upoważnionej do wykonywania pomiarów.

Informacja o planowanych pomiarach

Informacja o inwentaryzacji nieruchomości jest umieszczana w gablotce lub innym widocznym miejscu co najmniej 3 dni przed planowanym terminem pomiarów. Informacja zawiera między innymi nr telefonu, dzięki czemu możliwe jest umówienie się na indywidualny termin pomiarów. Pomiary planowane są zazwyczaj na 2 dni robocze. Jeśli w wyznaczonym terminie pracownicy nie zastaną niektórych mieszkańców, pozostawiaja awizo z numerem telefonu pracownika odpowiedzialnego za wykonanie inwentaryzacji.

Jeżeli w Państwa lokalu zaplanowano pomiary i mają Państo pytania lub chcieliby się umówić na dogodny termin prosimy o kontakt pod jednym z numerów podanych w danych kontaktowych lub na informacji o pomiarach wywieszonej w Państwa nieruchomości.


Zobacz także:

» Inwentaryzacje budowlane - informacje ogólne
» Bezpieczeństwo danych
» Identyfikacja pracownika