Ważniejsze wydarzenia

2013-04-24 8:00: Inwentaryzacja nieruchomości w Szczecinie

Ruszamy z realizacją inwentaryzacji 40 nieruchomości na terenie miasta Szczecina. Zapraszamy studentów z Szczecina do współpracy. Szczegóły dotyczące oferty pracy znajdują się tu .

2013-04-20 8:00: Inwentaryzacja nieruchomości w Bydgoszczy

Ruszamy z realizacją inwentaryzacji 15 nieruchomości na terenie miasta Bydgoszczy. Zapraszamy studentów z Bydgoszczy do współpracy. Szczegóły dotyczące oferty pracy znajdują się tu .

2013-02-01 8:00: Nowy serwis internetowy

Udostępniamy nowy serwis internetowy, który umożliwia naszym Kontrahentom nie tylko uzyskanie podstawowych informacji o naszej działalności, ale także interaktywny podgląd bieżących wydarzeń związanych z realizacją zamówień. Wystarczy zalogować się do naszego systemu, by mieć przegląd sytuacji. Dane do logowania są udostępniane podczas zawierania umów.

2011-04-01 8:00: Znana marka - nowa jakość!

Inwentaryzacjami budowlanymi zajmujemy się od 2004 roku, a od roku 2011 pod nową marką. Zdobyte doświadczenie pozwala odnaleźć się w każdej, nawet nietypowej sytuacji. Cały czas stawiamy na rozwój i jak najwyższą jakość usług. Doświadczenie przekładamy na wdrażanie nowych rozwiązań technicznych. Aktualnie zaplanowane inwestycje obejmują zakup nowych, lepszych urządzeń pomiarowych, a także nowoczesnego sprzętu drukującego. Zapewni to obniżenie kosztów pracy, a co za tym idzie umożliwi skierowanie jeszcze lepszej oferty do naszych Klientów.